Mieszkania
tworzenie stron
Wybierz idealne mieszkanie dla siebie! 
Sprawdź naszą ofertę

Mieszkaj wygodnie w doskonałej lokalizacji!

Wesoła House to osiedle mieszkaniowe, które powstanie na rogu ulic Generała Kazimierza Sosnkowskiego i Wesołej w Mińsku Mazowieckim. Inwestycja kierowana jest w szczególny sposób do ludzi, którzy cenią sobie nowoczesny styl, elegancję i wygodę. Mieszkania Wesoła House są komfortowe, a ich metraże obejmują od 29 m2 do 80 m2. Ich układy są doskonale przemyślane i funkcjonalne, dzięki czemu każdy szczęśliwy posiadacz, będzie mógł zaaranżować przestrzeń zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje jej mieszkańcom dogodny dostęp do komunikacji publicznej. Stacja PKP oddalona jest o jedyne 5 minut spacerem, a autostrada A2 znajduje się zaledwie o 7 minut od nieruchomości, zapewniając szybki i wygodny wyjazd z miasta, zwłaszcza w kierunku Warszawy.

Wszystko w Twoim zasięgu

Mieszkaniec inwestycji Wesoła House nie będzie tracił czasu również na dojazd do centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest w taki sposób, że dojazd własnym samochodem lub komunikacją miejską zajmie tylko kilka chwil! Szybki dojazd do pracy, szkoły, klubu fitness, kina lub na spotkanie z przyjaciółmi nie będzie problematyczny! Mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu osiedla Wesoła House, zlokalizowane są liczne punkty usługowe i gastronomiczne: apteki, sklepy, supermarkety, restauracje, kawiarnie – bez względu na to, czy wybierzesz samochód, autobus, rower czy hulajnogę, wszystko będzie w Twoim zasięgu! Na parterze nieruchomości zlokalizowany jest pasaż handlowy.

Doskonałe miejsce dla rodziny

Masz rodzinę lub planujesz ją założyć? Wesoła House to idealne miejsce dla Ciebie! Komfort codziennego życia zapewnia nie tylko bliskość do różnych punktów usługowych oraz do szkół i przedszkoli, ale również harmonijnie zaplanowany układ komunikacyjny wewnątrz osiedla. Plac zabaw dla dzieci, patio, duże obszary zieleni to niewątpliwe zalety osiedla Wesoła House. Duży parking podziemny oraz miejsca parkingowe naziemne zapewnią wygodę posiadaczom własnego pojazdu. Wesoła House to osiedle zamknięte, co zapewnia bezpieczeństwo oraz intymność jego mieszkańcom. 

Wysoki standard nieruchomości

Chcąc sprostać  największym wymaganiom, oddajemy w Państwa ręce mieszkania i lokale usługowe z wygodnymi układami, w budynku wykonanym przy zastosowaniu solidnych oraz sprawdzonych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą lokali. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w lokal na Wesołej jest doskonałym rozwiązaniem!